Autobus szkolny 2018/19

Dowozy do szkoły:

godzina wyjazdu:                          miejscowości:

6.20

Ryczywół -  Gorzewo -  Ludomy

 

6.36

Lipa Szlaban, 6.46 Chlebowo

 

7.00

Lipa -  Ludomy

 

7.10

Ludomy - Lipa - Ludomki - Ludomy

 

7.20

Dąbrówka Ludomska – Drzonek – Orłowo - Ludomy

 

8.10

Chmielewo – Łopiszewo – Krężoły – Ryczywół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwozy:

godzina wyjazdu:                         miejscowości:

12.20

Ryczywół – Ninino – Wiardunki – Boruchowo – Gorzewko – Ryczywół

 

13.35

Ludomy (przedszkole)

 

13.50

Ludomy – Lipa - Ludomy

 

14.10

Ludomy – Lipa – Szlaban – Ludomy

 

14.40

Ludomy –Dąbrówka Lud. – Ludomki – Ludomy

 

15.00

Ludomy – Dąbrówka Lud., - Szlaban – Lipa – Orłowo – Ludomy (2 kursy)

 

15.45

Ludomy – Gorzewo – Ryczywół