Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany - roczny

wtorek, czerwiec 27, 2017 opublikowane przez:

        Kolejny raz w maju chętne dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej wzięły udział w konkursie Zuch zintegrowany.  Każda grupa wiekowa wypełnia testy dostosowane do ich umiejętności. Test taki zawiera 21 pytań z zakresu edukacji matematycznej, polonistycznej, przyrodniczej. W tym roku szkolnym do udziału w konkursie zgłosiło się 16 uczestników, z klasy pierwszej trzech uczniów, z klas 2a i 2 b dziewięciu  uczniów a z klas 3a i 3b 4 uczniów.

Tytuł laureatów konkursu Zuch uzyskali: Zuzanna Meller z klasy 1 i Marcin Strzępka  z klasy 2 a.

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu!

Nagrody książkowe dla laureatów konkursu Zuch zintegrowany ufundowały szkolne organizatorki konkursu.

 Szkolni organizatorzy: Mariola Chmielewska i Justyna Wojdowska

Czytany 903 razy