Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

POPISZ SIĘ TALENTEM

czwartek, czerwiec 29, 2017 opublikowane przez:

       W kwietniu wydawnictwo Nowa Era ogłosiło konkurs literacki dla uczniów szkół podstawowych pt. „Popisz się talentem”. Pośród 4806 uczestników z całej polski, znalazło się troje uczniów klasy 4 – Damian Chmielewski, Amelia Polcyn i Zuzanna Strzępka. Zadaniem konkursowym było napisanie zakończenia, liczącego nie więcej niż 500 słów, do jednej z trzech historii (tajemnica, przygoda lub bajka), do których rozpoczęcia stworzył pisarz Rafał Witek.

Gratuluję uczestnikom konkursu, ponieważ mieli odwagę zmierzyć się z  trudnym zadaniem, zdobyli nowe doświadczenia. Zasługują na wielkie brawa!

Hanna Nogalska

Czytany 816 razy