Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

Z KALIGRAFIĄ NA CO DZIEŃ

czwartek, czerwiec 29, 2017 opublikowane przez:

       Czy odręczne pismo to przeżytek? W dobie wszechobecnych klawiatur pewnie niektórzy tak uważają. Jednak Centrum Edukacji Humanistycznej LOGOS organizator konkursów humanistycznych, postanowiło udowodnić, że tak nie jest, a pięknie pisać potrafi wielu.

       W  I Ogólnopolskim Konkursie „Z kaligrafią na co dzień” wzięli udział z kl. 3a: Michał Cieślik, Paweł Szlufik, Zuzanna Pietrucha; z kl. 3b: Adamska Nadia, Aleksander Mufka, Alicja Jahns, Dawid Skorwider, Dominika Grządzielewska, Kacper Krakowiak, Olga Nogalska; z kl. 4: Bartłomiej Strzępka, Dawid Górczewski, Julia Pacholska, Karolina Smoleń, Martyna Spychała, Otylia Smogur, Pola Kwiatkowska, Róża Wolder, Wiktoria Jahns, Zuzanna Stroińska.

       Zadaniem uczestników było przepisanie krótkiego – liczącego kilka linijek, tekstu. Podczas oceniania, komisja konkursowa zwracała uwagę na estetykę i staranność pisma, proporcje liter, połączenia liter.

         Wyróżnienie w konkursie uzyskała Karolina Smoleń. Gratulujemy!

Hanna Nogalska

Czytany 722 razy