Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

WOŚP 26 Finał w Ludomach

środa, marzec 14, 2018 opublikowane przez:

        

            Od 19 już lat tradycją jest  „Granie" Sztabu w Ludomach dla Fundacji WOŚP. Do pracy w sztabie zgłosili się wszyscy ci, którzy chcą pomagać innym. Byli z nami strażacy z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Sierakówka, Lipy, Ludom oraz wielu sympatyków Ludomskiego Sztabu. Kwestowało 37 wolontariuszy, najmłodszy miał 7 lat. Dziękujemy dzieciom za wytrwałość i wielkie zaangażowanie.  Byliśmy na ulicach Dąbrówki Ludomskiej, Gorzewa, Lipy, Ludom, Łaszczewca,  Orłowa, Sierakówka. W tym roku udało się zebrać ponad 4200 złotych. Za ogromny dar serca wszystkim serdecznie dziękujemy.

                                                                 Beata  Marek-Góra