Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

XXVI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

środa, marzec 21, 2018 opublikowane przez:

       

       Celem tej olimpiady jest pogłębienie wiedzy o witaminach , zdrowych produktach  , pierwszej pomocy , higienie osobistej , historii i działalności Polskiego Czerwonego Krzyża, wyrabianie wśród dzieci i młodzieży nawyku troski o własne zdrowie i sprawność fizyczną, higienicznego trybu życia, zdrowego odżywiania się.

        Na eliminacjach powiatowych, które odbyły się  15 grudnia 2017 r. gimnazjum reprezentowali  uczniowie: Martyna Pyssa, Filip Roguszka, Tomasz Stachowiak, Helena Nosek, Hubert Sobociński.

       Nasz uczeń wygrał  i reprezentował Powiat Obornicki na eliminacjach wojewódzkich, które przebiegały w Poznaniu – w Gimnazjum nr 43. Wielki sukces – Filip Roguszka zajął III miejsce. BRAWO!

      Jednym z warunków przystąpienia do etapu wojewódzkiego było przygotowanie i przeprowadzenie akcji prozdrowotnej wśród dzieci i młodzieży. W dniach 26-27 lutego przedszkolaki i uczniowie wzięli udział w prelekcjach, pokazach i praktycznych zajęciach w myśl hasła: "W zdrowym ciele zdrowy duch".

                                                                                       Beata   Marek-Góra