Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

Gentlemeni z IV b

piątek, maj 25, 2018 opublikowane przez:

          8 marca chłopcy z klasy IV b przygotowali swojej wychowawczyni i koleżankom piękną niespodziankę. Na długo przed pierwszym dzwonkiem przybyli do szkoły i pięknie nakryli stół, przygotowując słodki poczęstunek dla dziewczynek. Jak na romantyków i gentlemenów przystało nie zapomnieli o kwiatach i świecach. Gdy żeńska część klasy weszła do sali była pod wielkim wrażeniem! Oprócz życzeń i słodkości dziewczęta otrzymały też kobiece upominki, a wychowawczyni piękny bukiet. W podziękowaniu  otrzymali słodkie całusy. Po posiłku chłopcy zorganizowali jeszcze konkursy i zabawy. Wszyscy dobrze się bawili, było czarująco i sympatycznie. Myślę, że długo będziemy wspominać ten niezwykle udany Dzień Kobiet!

Bogumiła Staszak