Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

PIKNIK RODZINNY KLASY 2

wtorek, czerwiec 12, 2018 opublikowane przez:

        W piękne, słoneczne popołudnie, tuż przed zakończeniem roku szkolnego, w klasie 2 zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się na wiejskim boisku rekreacyjnym w Ludomach kolejny już Piknik Rodzinny. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Zacznijmy od smakołyków przygotowanych przez rodziców po gry i zabawy. Ogromnym powodzeniem cieszyła się zabawa polegająca na malowaniu twarzy – córka malowała mamę. Można było posilić się kiełbaską z grilla przygotowaną przez tatę Zuzanny. W czasie festynu rodzice otrzymali podziękowania za zaangażowanie i pomoc jaką okazywali wychowawcy w czasie dwóch lat współpracy. Radość na twarzach i dzieci i dorosłych świadczy o tym, że impreza była udana.

Gorąco dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu.

 

Podziękowanie dla Rodziców uczniów klasy II

„Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem: DZIĘKUJĘ!”

Te słowa pełne wdzięczności kieruję do Rodziców uczniów klasy II, którzy przez dwa lata wspierali mnie w mojej pracy dydaktycznej i wychowawczej.

 Wychowawczyni klasy 2- Mariola Chmielewska