Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

Spotkanie z policjantami wrzesień'2018

niedziela, wrzesień 23, 2018 opublikowane przez:

   

       Dnia 5 września odbyło się w naszej szkole spotkanie z policjantami. Na sali gimnastycznej o godzinie 9:00 czekały klasy 1-3 SP wraz z wychowawczyniami. Celem spotkania jak co roku było przede wszystkim zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznego poruszanie się w drodze do szkoły i domu. Policjanci wytłumaczyli i pokazali m.in. sposób reagowania podczas spotkania z nieznajomym, agresywnym psem oraz omówili bezpieczne korzystanie z kąpieli wodnych. Dzieci chętnie włączały się w rozmowę i zadawały pytania. Na zakończenie spotkania wszystkie klasy zrobiły sobie z zaproszonymi gości pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy za wizytę!

                                                                                                          Magdalena Kozłowska

 

Czytany 254 razy