Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

Wycieczka 1-3 do Poznania

środa, listopad 07, 2018 opublikowane przez:

        
Kościelny Autobus, Autobus Szkolny

         25 października 2018 r. klasy 1-3 SP wybrały się do Poznania. Pierwszym punktem wycieczki był seans filmowy "Hotel Transylwania 3" w kinie Cinema City Poznań Plaza. W dobrych humorach mali uczestnicy ruszyli na podbój parku trampolin Energi Super Park w Galerii Pestka. Do dyspozycji każdego były m.in. dmuchańce, kule Zorby, ponad 120 trampolin, baseny z gąbkami, wieże do skoków, mata akrobatyczna. Celem wycieczki było zachęcenie dzieci do aktywnego trybu życia przy jednoczesnym poczuciu dobrej zabawy. 

                                                                                                        Magdalena Kozłowska

 

 

Czytany 221 razy