Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

Konkurs "Mój pupil"

piątek, grudzień 14, 2018 opublikowane przez:

        

         W październiku, z okazji "Światowego Dnia Zwierząt", Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najsłodsze zdjęcie pupila. Spośród dziesiątek zdjęć jury wybrało ich zdaniem najsłodsze zwierzaki. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że dla każdego właściciela, to właśnie jego pupil jest najsłodszy i zgadzamy się z tym w 100%.

           Pierwsze miejsce w konkursie zajęły ex aequo: Alicja Jahns i Nadia Adamska. Drugie miejsce otrzymali: Gabriel Dylawerski i Weronika Skorwider. Trzecią pozycję zajęli: Jagoda Karczewska i Nadia Szacht. W konkursie były też wyróżnienia. Otrzymali je: Stanisław Olech, Jakub Nowacki, Tymoteusz Mazurek, Szymon Szulczyk, Daria Krasicka i Jessika Klewenhagen.

           Wszystkim gratulujemy wspaniałych zwierzaków.

Czytany 383 razy