Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

IV koncert „Podążając za Gwiazdą”

sobota, styczeń 05, 2019 opublikowane przez:


   

         W piątek 4 stycznia 2019r. niemal w przeddzień Święta Trzech Króli w naszej szkole odbył się IV koncert „Podążając za Gwiazdą”. Organizacją imprezy koordynował Zespół ds programów i Projektów Edukacyjnych. Celem imprezy, jak co roku, była prezentacja talentów naszych uczniów, promocja szkoły w środowisku lokalnym i integracja mieszkańców, a nade wszystko kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych. Z tej okazji klasy i grupy przedszkolne pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały występy wokalne i taneczne. Koncert stał się również okazją do finału III loterii fantowej „Szczęśliwa Gwiazda”. W tym roku była ona możliwa dzięki pani Halszce Gwiżdż i Radzie Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, głównym sponsorom nagród, a także zaangażowaniu pani Karoliny Nogalskiej. Nie zawiedli też rodzice, którzy przygotowali smakołyki, sprzedawane w kawiarence. Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy i uświetnili nasz koncert swoją obecnością serdecznie dziękujemy!

Bogumiła Staszak