Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

Walentynki w kl. 3 SP

piątek, marzec 01, 2019 opublikowane przez:

 

         Święto Zakochanych było niezmiernie wyczekiwany dniem w klasie 3 SP. Już kilka dni przed, dziewczynki planowały co ubiorą i co przyniosą. Od rana cała klasa wyczekiwała poczty walentynkowej, która została zorganizowana w naszej szkole. Wszyscy w czerwonym kolorze zaczęli dzień od rozdawania serduszkowych upominków. Każdy każdemu wręczył prezent, były wśród nich: lizaki różnej wielkości, czekoladki, długopisy, balony, a nawet breloczki i ręcznie wykonane pamiątki. Na jednej lekcji trzeba było uczcić dzień zakochanych. Wyciągnęliśmy ciastka i napoje. Następnie każdy uczeń mógł wybrać sobie ulubiona piosenkę do tańca. Jednak liściki od sympatii były najbardziej wyczekiwane, a otrzymaliśmy je dopiero podczas wfu na 5 lekcji. Uczniowie stwierdzili, że było warto.


Magdalena Kozłowska