Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

Powiatowy Konkurs Matematyczny 2019

niedziela, marzec 24, 2019 opublikowane przez:

          19 marca w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny. Wzięło w nim udział ponad 60 uczniów z klas 4-8 sp oraz 3 gimnazjum z całego powiatu obornickiego. Uczniowie walczyli w trzech kategoriach: Pitagoras, Euklides i Tales. W każdej kategorii wybrano mistrza i wicemistrza. Poza tym wyłoniono laureatów konkursu. Naszą szkołę reprezentowali: Jessika Klewenhagen, Miłosz Gruszka, Patryk Pińczyński i Hubert Sobociński. Hubert otrzymał tytuł laureata Powiatowego Konkursu Matematycznego. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Współorganizatorami konkursu byli nauczyciele z naszej szkoły: pani Magdalena Nogalska i pani Bożena Maczel. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez sponsorów, m.in. wójta gminy Ryczywół. Podczas wręczania nagród zaszczycili nas swoją obecnością: naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu - Paweł Drewicz, przedstawiciele gminy Ryczywół - pani Izabela Serwin i pani Marzena Kaźmierczak oraz dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego - Lidia Kurzawa-Pabin.