Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

Dzień Św. Patryka w klasach 1-3 SP

sobota, marzec 30, 2019 opublikowane przez:

      W czwartek o 10:00 klasy 1-3 SP świętowały Dzień św. Patryka i Dzień wiosny. Z tej okazji zorganizowano I Gminny Konkurs Recytatorski po Angielsku. 11 osób wystąpiło na scenie przygotowanej w sali 29. Dla wielu osób był to pierwszy taki występ po angielsku. Wszyscy uczniowie ubrani tego dnia byli na zielono, a za ozdobę mieli koniczyny. Oprócz poezji widownia i zaproszeni goście słuchali angielskich utworów uczniów z klasy 3SP: zespołu Five little stars i klasy 1SP. Po występach, podczas obrad jury widownia otrzymała zielone ciastka i cukierki przygotowane przez p. Ewę Jezierską. Nagrody ufundował UG Ryczywół. Wyniki przedstawiają się nastepująco:

Klasa 1:

ANIA STROŻYNSKA miejsce 1

BARBARA KUKLA miejsce 2

MARIA FILIPIAK miejsce 3

Klasa 2:

MARCEL KARCZEWSKI miejsce 1

ZOFIA JANKOWSKA miejsce 2

WERONIKA POŁOK miejsce 3

Klasa 3:

ROKSANA RADZIO miejsce 1

MARTYNA PYSSA miejsce 2

ZUZANNA MELLER miejsce 3

Wyróżnienia: KAMIL JAŚKIEWICZ i MAGDALENA BANECKA.

Wszystkim gratuluję i życzę dalszych sukcesów z jesykiem angielskim!

Organizator: M. Kozłowska