Klub 7 kontynentów- Australia
W zeszłym tygodniu uczniowie klasy 2 zakończyli projekt o kontynentach omawiając już ostatni ląd- Australię. Poznali wiele ciekawostek geograficznych o tym najmniejszym na kuli ziemskiej kontynencie, zapoznali się z endemicznym światem zwierząt i roślin oraz sztuką rdzennych mieszkańców- Aborygenów. Na warsztatach kulinarnych wykonali australijskie deserki bezowe z bitą śmietaną i truskawkami a na zajęciach plastycznych malowali Wielką Rafę Koralową.
Iwona Nosek


















