„Jak co roku wielkie granie, wielkie granie w pomaganie”- to słowa przewodnie hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Co roku akcja porywa do działania miliony ludzi o wielkim sercu, gotowych dzielić się tym co mają z innymi. Tysiące wolontariuszy na ulicach, w ośrodkach kultury, na placach dużych miast.       
W tym roku orkiestra zagrała 32 raz dla ratowania płuc po pandemii. Grupa taneczna ATANER ochoczo wzięła udział w imprezie WOŚP zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Ryczywole. Panowała tam bardzo gorąca atmosfera, która udzielała się wszystkim obecnym. Pyszny poczęstunek, wartościowe gadżety na licytacjach, występy- to buduje ten jedyny dzień w roku. Cieszymy się, że i my mogliśmy wesprzeć swym skromnym udziałem to cudowne wydarzenie.                                           

 Dziękuję wolontariuszom- Atanerkom: Martyna Pyssa, Roksana Radzio, Grzegorz Stokłosa, Zofia Bartkowiak, Julia Brodowska, Blanka Pielucha, Antonina Balcerowiak, Zuzanna Adamska, Julia Pyssa, Hanna Solatycka, Lena Szacht, Martyna Zbączyniak  za poświęcone niedzielne popołudnie!

Renata Laube